Popüler Sorular

Kısaca yazarı ve alıcıyı bir araya getiren sistemdir. Yazarlarımız, hazır makalelerini listeleyebilir veya sipariş üzerine makale hazırlayıp teslim edebilir. Makale AVM üyeleri, hazır makale listesinden makale satın alabilir veya makale siparişi verebilir.

MakaleAVM üyeliği ücretsizdir, daima ücretsiz kalacaktır. MakaleAVM sizden hiç bir zaman üyelik bedeli talep etmeyecektir.

MakaleAVM'de alışveriş bakiye üzerinden yapılır. MakaleAVM'de bakiye yüklenirken kullanılan kart bilgileri kaydedilmez ve kesinlikle üçüncü kişiler tarafından görülemez.

Bakiye yükleme sayfasından ister havale ile ister kredi kartı ile dilediğiniz kadar güvenle bakiye yükleme işlemi yapabilirsiniz.

Hazır makaleler veya sipariş üzerine hazırlanan makaleler yazarlarımız tarafından özenle yazılmaktadır. Makaleler teslim öncesi gerekli özgünlük ve kalite kontrol aşamalarından geçerek teslim edilir.

Makale sipariş sayfasından standart, hızlı ve uzman makale seçimini yaparak sipariş oluşturabilirsiniz.

Makale siparişi alındığı süreçten itibaren bir yazar işleme alıp makaleyi hazırlamaya başlayabileceğinden dolayı iptal seçeneği yoktur, 30 dakika içerisinde düzeltme talep edebilirsiniz.

Makale siparişlerim sayfasından makalenizin güncel durumunu takip edebilirsiniz. Verdiğimiz termin saatleri içerisinde makaleniz teslim edilir ve size bildirim gönderilir.

Hazır makaleleri sepete ekleyip bakiye ile ödemesini yaptığınız anda hazır makale siparişlerim kısmına aktarılmış olur. Siparişlerim sayfasında hazır makalelerim sayfasını görebilirsiniz.

Yazarlar sayfamızda listenen yazarların güncel 100 kelime fiyatını görüntüleyebilir ve yazara özel sipariş verebilirsiniz. Bu siparişiniz yalnızca seçtiğiniz yazara gözükecektir.

Yazarlık başvuru formunu doldurarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Makaleyi satın alıp ödemesini yaptığınız taktirde telif hakkı alıcıya yani size ait oluyor.

Bu konuların dışında herhangi bir yardıma veya desteğe ihtiyaç duyarsanız destek sayfasından talep oluşturabilirsiniz.